Gwarancja pozycjonowania stron internetowych w Google

Google to nie sklep, w którym kupuje się pozycję. Wyszukiwarka internetowa to bardzo złożony mechanizm, składający się z setek serwerów, przy których pracują specjaliści opracowujący algorytmy wyszukiwań. Te algorytmy, to czynniki wpływające na układ wyników są jedną z najbardziej strzeżonych tajemnic firmy. Nikt dokładnie nie może być pewien jakie czynniki decydują, czy strona jest na pozycji 1, czy na 1001.

Pozycjonowanie stron internetowych to metoda korzystająca z doświadczenia swojego i innych oraz przy pomocy oficjalnych komunikatów Google. Dodatkowo Google ciągle zmienia algorytmy wyszukiwarek, chcąc uniemożliwić bezpośredni wpływ na kreowanie wyników oraz ulepszając samą wyszukiwarkę, by była odporna na manipulowanie wynikami.

Dlatego właśnie nikt kto nie jest właścicielem Google, nie może w pełni zagwarantować określonego miejsca strony w tej wyszukiwarce. Dzięki jednak doświadczeniu i dedykowanemu systemowi stosującego techniki wyłącznie zaakceptowane przez Google możemy dołożyć wszelkich starań, by osiągnięta pozycja była możliwie najwyższa. Wysokość i moc działania tego systemu (a tym samym koszty) określasz samemu decydując się na większą siłę (priorytet) pozycjonowania.

Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, realizujemy także indywidualne projekty. Dysponując nowoczesnymi systemami pozycjonerskimi, doskonałą znajomością technologii internetowych oraz wykwalifikowanym i profesjonalnym zespołem pracowników, pozycjonujemy także strony dla bardziej wymagających klientów. Zapewniamy pełne zadowolenie z pozycjonowania przez długie miesiące. Tajemnicą naszego sukcesu jest nasza wiedza i doświadczenie.

Odwiedziny yandex 39 Odwiedziny yahoo 431 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny ia_archiver 19 Odwiedziny googlebot 3907 Odwiedziny baiduspider 68