Darmowe pozycjonowanie - pozycjonowanie stron za darmo

Darmowe pozycjonowanie stron internetowych z automatyczną indeksacją to nasza wyjątkowa oferta pozycjonerska na całkowicie bezpłatną promocję stron w wyszukiwarce Google. Jako nieliczni oferujemy pozycjonowanie stron za darmo. Warunkiem korzystania z usługi jest zapoznanie się z naszym regulaminem oraz spełnienie jego kryteriów. Aby więc rozpocząć podstawowe promowanie swojej strony WWW musisz wiedzieć, że pozycjonowanie stron wymaga czasu. Im dłuższy czas tym wynik pozycjonerski, skuteczność będzie lepsza. Po drugie musisz zdecydować jak będzie prowadzona usługa. Do wyboru masz kilka darmowych opcji pozycjonerskich:

  1. Opcja: standardowy wpis (wymaga odnowienia co 14 dni)
  2. Opcja: żelazny wpis (nie wymaga odnawiania co kilka dni)

Opcja standardowy wpis to pozycjonowanie całkowicie darmowe przez 30 dni. W tym czasie nasz katalog przedstawi Twoją stronę wyszukiwarce internetowej i będzie promował ją przez 30 dni. Następnie po tym czasie musisz do nas wrócić i odnowić swój wpis. Inaczej nasz katalog skasuje go i bezpłatna usługa pozycjonerska zostanie przerwana.

Opcja żelazny wpis jest także bezpłatnym pozycjonowaniem, ale nie wymagającym już stałego odnawiania wpisu. Warunkiem stałego promowania strony jest dodanie linka zwrotnego do swojej witryny. Jeśli więc znasz choć minimalnie HTML jest to idealna opcja dla Ciebie, ponieważ dzięki temu tak długo jak Ty wspierasz nas, tak my wspieramy Ciebie.

Dla kogo przeznaczona jest nasza oferta? Jeżeli Twoja strona WWW nie jest wielkim sklepem, portalem lub Twoja działalność skierowana jest na jakiś region lub branże to nasza oferta jest idealna dla Ciebie. Jeśli jednak potrzebujesz czegoś bardziej zaawansowanego lub nie chcesz dodawać linka? Możesz także wybrać jedną z innych oferowanych przez nas opcji. Zanim jednak rozpoczniesz koniecznie zapoznaj się z regulaminem. Więcej informacji znajdziesz także w zakładce jak rozpocząć.

Frazy.pl to innowacyjny projekt realizowany przy współpracy z firmą pozycjonerską Fidelis Corp. - Lidera innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej firmowej platformy oraz wiedzy specjalistów SEO, udostępnionej darmowej usługi pozycjonerskiej dla początkujących stron wspierając ich promocję w Internecie.

Realizowana usługa bezpłatnego pozycjonowania jest tylko wstępem do prawdziwej przygody jaką są zaawansowane usługi pozycjonerskie i w przypadku bardzo konkurencyjnych fraz wymagają szeregu działań optymalizacyjnych na wielu poziomach i etapach, których celem jest osiągniecie sukcesu top pozycji. Nie może się więc równać z zaawansowanymi metodami, ale warto od niej zacząć ponieważ dzięki firmowej platformie wiele razy przynosiła zaskakujące efekty!

Świadczy o tym liczba obecnie pozycjonowanych stron w zakładce statystyki. Firma informatyczna Fidelis jest gwarantem stabilności działania serwerów oraz czuwa nad ich prawidłowym funkcjonowaniem. Zainteresowanych kompleksowymi usługami pozycjonerskimi oraz zaawansowanym pozycjonowaniem stron internetowych zapraszamy bezpośrednio do kontaktu z firmą Fidelis Corp., a powołując się na ten projekt otrzymają Państwo niespodziankę w postaci rabatu.

Odwiedziny yandex 67 Odwiedziny yahoo 421 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny ia_archiver 23 Odwiedziny googlebot 3911 Odwiedziny baiduspider 43