Cennik pozycjonowania stron internetowych

Cena pozycjonowania stron internetowych jest szczególnie ważna dla osób zainteresowanych tanimi usługami pozycjonerskimi. Koszt ten uwarunkowany jest w większości przypadków głównie od tzw. konkurencyjności fraz kluczowych i jest on opłatą skorelowaną pomiędzy liczbą zwracanych wyników wyszukiwarki internetowej, a ilością pracy jaką trzeba wykonać w odpowiednim czasie, aby wypromować daną stronę na kluczowe miejsca.

Opłata ponoszona na działania pozycjonerskie oczywiście zwraca się w postaci wymiernych korzyści wraz z napływem klientów, ale tania alternatywa jest szczególnie ważna dla osób dopiero zaczynających przygodę z pozycjonowaniem. Mając na uwadze szczególnie te osoby przygotowaliśmy 2 rodzaje ofert cenowych uzależnionych od potrzeb naszych klientów. Pozycjonowanie ekonomiczne (zwane też tanim) oraz zaawansowane różniące się w cenie i sposobie wykonania.

Cena zaawansowanego pozycjonowania zależy od popularności słów kluczowych i jest tym wyższa, im większa popularność danej frazy. Dzieje się tak, ponieważ więcej firm prowadzi pozycjoning swoich stron na to słowo, a co za tym idzie trudniej jest uzyskać wysoką pozycję. Automatycznie wydatki na wypozycjonowanie strony są wyższe. W przypadku jednak frazy.pl oferujemy następujące pakiety promowania swojej witryny odpowiednio do jakości:

Cennik pozycjonowania stron
Nazwa pakietu Drewniany Żelazny Brązowy Srebrny Złoty Platynowy Diamentowy
Typ pakietu Bezpłatny Bezpłatny Płatny Płatny Płatny Płatny Płatny
Dostępne kategorie 1 3 3 5 7 9 9
Natychmiastowa akceptacja Tak Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Wyróżnienie partnerskie Tak Tak Tak Tak Tak Tak
Wyróżnienie kolorem Tak Tak Tak Tak Tak
Najwyżej w podkategorii Tak Tak Tak Tak
Najwyżej w kategorii Tak Tak Tak
Najwyżej na stronie głównej Tak Tak
Link zwrotny (backlink) Wymagany Opcja Opcja Opcja Opcja Opcja
Siła pozycjonowania ★★ ★★ ★★★ ★★★★ ★★★★★ ★★★★★
Czas ważności 14 dni Dożywotnio 30 dni 60 dni 90 dni 180 dni Dożywotnio
Cena za pakiet 0 zł 0 zł 5 zł 9 zł 17 zł 25 zł 250 zł

Uwagi:
Podane powyżej ceny są cenami netto.
Zlecenia specjalne, zaawansowane podlegają odrębnej wycenie!

Odwiedziny yandex 61 Odwiedziny yahoo 448 Odwiedziny msnbot 20 Odwiedziny ia_archiver 21 Odwiedziny googlebot 3903 Odwiedziny baiduspider 76