Noclegi w Beskidzie Niskim - Dom na Wzgórzu

Noclegi w Beskidzie Niskim - Dom na Wzgórzu
Typ:Strona prywatna
Rodzaj:Strona informacyjna
Gatunek:Responsywna
Stan:Bez reklam
Opcja:Minimalnie komercyjna
Publikacja:ID: 46806
Kategoria:Strony internetowe » Pozostałe strony
Opis:

W „Domu na Wzgórzu” możesz oczekiwać nie tylko noclegu w komfortowych warunkach, ale również dużej dawki wiedzy, jakiej nie znajdziesz w informatorach. Nie jesteśmy wyłącznie gospodarzami, jesteśmy, także przewodnikami – chętnie zdradzimy ciekawostki Beskidu Niskiego niedostępne w oficjalnym obiegu. Wskażemy miejsca najbardziej interesujące do odwiedzenia, byś z wycieczek czerpał jak najwięcej przyjemności. Opowiemy historię Pałacu Długoszów w Siarach, pokierujemy Cię do pobliskich cerkwi, pokażemy, gdzie znajdują się cmentarze w okolicach Gorlic z Pierwszej Wojny Światowej. Szlaki rowerowe i turystyczne po Beskidzie Niskim dają mnóstwo przyjemności, jeśli się wie, którędy jeździć, gdzie pójść – my chętnie pokierujemy. Jak widzisz, „Dom na Wzgórzu”, to nie jest kolejny tani nocleg w Gorlicach. Dzięki temu, że z zamiłowania jesteśmy turystami, potrafimy wskazać wszystkie uroki Beskidu Niskiego.

Oferujemy dwa dwuosobowe oraz dwa czteroosobowe pokoje, każdy wyposażony w aneks kuchenny, telewizor, dostęp do internetu przez wi - fi oraz osobne wejście z zewnątrz. Dla rodzin z dziećmi mamy do dyspozycji łóżko dziecięce, specjalne krzesełko do karmienia oraz wanienkę. Nie musisz się martwić o miejsce w samochodzie dla roweru, u nas go również dostaniesz, a, jeśli podróżujesz ze swoim czworonożnym pupilem, także i dla niego znajdzie się miejsce.

Po całym dniu, wypoczynek w pachnącej pościeli i wygodne łóżka zregenerują Twoją energię, byś nazajutrz miał siłę do dalszego zwiedzania. Jeśli interesują Cię agroturystyka i przytulne pokoje w Gorlicach, to jesteśmy „strzałem w dziesiątkę”. Dodatkowo, zapewniamy komfortowy wypoczynek nie tylko turystom, ale również każdemu podczas służbowych wyjazdów.

Link:http://domnawzgorzu24.pl
Tagi:, , , , , , , , , , , , , , , , ,
Promocja:GRATIS 014Oglądalność: 82
raport
Preferuj spotkania osobiste
Spotkaj się z oferentem osobiście
Wybierz jakieś bezpieczne miejsce
Nigdy nie wysyłaj pieniędzy
Nigdy nie płać za coś z góry
Nie wysyłaj pieniędzy na ślepo
Uważaj jakie dane podajesz
Chroń swoje dane osobowe
Szczególnie dane sensytywne
Zgłoś podejrzaną ofertę
Oferta wygląda na podejrzaną?
Zgłoś naruszenie regulaminu